اندازه تصویر زندگی سریال همراه تلگرام

اندازه: تصویر زندگی سریال همراه تلگرام ارتباط بازیگر تصویری بازیگری اینستاگرام آزاده نامداری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات واکنش بولت به بهترین‌های دنیا فوتبال در سال ۲۰۱۷

سریع‌ترین مرد دنیا بهترین‌های دنیا فوتبال در سال ۲۰۱۷ را از نگاه خودش اعلام کرد.

واکنش بولت به بهترین‌های دنیا فوتبال در سال ۲۰۱۷

واکنش بولت به عالی ترین های دنیا فوتبال در سال ۲۰۱۷

عبارات مهم : بازیکن

سریع ترین مرد دنیا عالی ترین های دنیا فوتبال در سال ۲۰۱۷ را از نگاه خودش اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، دوشنبه هفته پیش رو مراسم The Best در لندن براگزار می شود و عالی ترین های فوتبال در سال ۲۰۱۷ معرفی می شوند. فیفا به همین خاطر با یوسین بولت مصاحبه کرد و سریع ترین مرد دنیا به عالی ترین های امسال اشاره کرد. دونده جاماییکایی راجع به یازده بازیکن برتر گفت: بازیکنان برتر زیادی وجود دارند و گزینش یک تیم از میان ارزش کار آسانی نیست. در خط حمله باید کریستیانو رونالدو، لیونل مسی و نیمار را قرار دارد. هم چنین جانلوییجی بوفون باید درون دروازه، سرخیو راموس و لئوناردو بونوچی مدافعان میانی و دنی آلوس و مارسلو مدافعین کناری باشند. در میانه میدان نیز پل پوگبا، انگولو کانته و فیلیپه کوتینیو را ترجیح می دهم.

واکنش بولت به بهترین‌های دنیا فوتبال در سال ۲۰۱۷

فیفا رونالدو، مسی و نیمار را به عنوان سه نامزد نهایی عالی ترین بازیکن مرد دنیا معرفی کرد. بولت در این رابطه اظهار کرد: من رونالدو را گزینش می کنم. هر سه بازیکن فوق العاده هستند ولی سال گذشته رونالدو توانست لالیگا و لیگ قهرمانان را فتح کند. هم چنین جهت پنج فصل پیاپی عالی ترین گلزن شد. توانایی او در حفظ این روند مثال زدنی است.

زین الدین زیدان، آنتونیو کونته و ماسیمیلیانو آلگری نامزدهای عالی ترین سرمربی سال شدند. سریع ترین مرد دنیا در این رابطه اظهار کرد: دوست دارم جهت تیم زیدان بازی کنم. زمانی که بازیکن بود هر لحظه تحسینش می کردم و در وقت مربیگری نیز درخشش را ادامه داد. هم چنین توانست پنج عنوان مهم را در این دوران به دست آورد.

سریع‌ترین مرد دنیا بهترین‌های دنیا فوتبال در سال ۲۰۱۷ را از نگاه خودش اعلام کرد.

امسال جایزه عالی ترین دروازه بان جهت نخستین بار در مراسم The Best اهدا خواهد شد. دونده جاماییکایی بوفون را عالی ترین دروزاه بان بیان کرد و گفت: او با وجود این که ۴۰ ساله است به مشکل دروازه اش باز می شود. دروازه بان های خوب به هم تیمی های ارزش اعتماد به نفس می دهند. در یک مراسم کمی با او آشنا شدم ولی زمانی که بازنشسته شدم خبر قشنگی برایم فرستاد.

لندن امسال میزبان مراسم The Best هست، بولت در این باره اظهار کرد: از ۱۵ سال اخیر هر سال به لندن می روم. این شهر به منزل دوم من تبدیل شده است است چون معمولا دوران ورزشی ام را در لندن می گذارندم. هم چنین مردمان جاماییکایی زیادی در این شهر زندگی می کنند. مردم این شهر هر لحظه از من حمایت کردند.

بولت در آخر به حضورش در دنیا فوتبال اشاره کرد و گفت: بعد از بازنشستگی در دوومیدانی دوست دارم فوتبال بازی کنم. این عنوان را بارها در مصاحبه هایم گفته ام و تیم های زیادی علاقه مند به حضورم هستند. متاسفانه در آگوست به شدت آسیب دیدم و از آن وقت تا به امروز نتوانستم تمرین کنم. امیدوارم در سال ۲۰۱۸ بتوانم در مسابقه های فوتبال به میدان بروم.

واژه های کلیدی: بازیکن | فوتبال | رونالدو | رونالدو | بازیکنان | دروازه بان | کریستیانو رونالدو | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs