اندازه تصویر زندگی سریال همراه تلگرام

اندازه: تصویر زندگی سریال همراه تلگرام ارتباط بازیگر تصویری بازیگری اینستاگرام آزاده نامداری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «کوپال» نماینده‌ کشور عزیزمان ایران در بیست و سومین جشنواره‌ فیلم «کلکته» شد

فیلم سینمایی «کوپال» به نویسندگی و کارگردانی کاظم ملایی در بخش مهم جشنواره فیلم کلکته هندوستان مسابقه می‌کند.

«کوپال» نماینده‌ کشور عزیزمان ایران در بیست و سومین جشنواره‌ فیلم «کلکته» شد

«کوپال» نماینده کشور عزیزمان ایران در بیست و سومین جشنواره فیلم «کلکته» شد

عبارات مهم : ایران

فیلم سینمایی «کوپال» به نویسندگی و کارگردانی کاظم ملایی در بخش مهم جشنواره فیلم کلکته هندوستان مسابقه می کند.

به گزارش مهر، فیلم سینمایی «کوپال» به نویسندگی و کارگردانی کاظم ملایی به عنوان تنها نماینده سینمای کشور عزیزمان ایران به بخش مهم بیست و سومین جشنواره فیلم کلکته هند راه یافت تا جهت کسب جایزه ۷۲ هزار دلاری این جشنواره با ۱۳ فیلم از کشورهای کانادا، آلمان، ایتالیا، ایسلند، ترکیه، بنگلادش، لهستان، شیلی، پرتغال، اسپانیا، برزیل، مجارستان و کشور میزبان به مسابقه بپردازد.

جشنواره فیلم «کلکته» یکی از معتبرترین جشنواره های فیلم آسیا است که در سال ۱۹۹۵ در هندوستان تأسیس شده است هست. این جشنواره که به عنوان قدیمی ترین جشنواره فیلم هندوستان به حساب می آید به همراه جشنواره گوآ جزو جشنواره های مورد تایید انجمن تهیه کنندگان جهانی فیلم (FIAPF، فیاپف) در هندوستان به شمار می آید.

جشنواره کلکته که سابق با عنوان زنان برگزار می شد از سال ۲۰۱۴ بصورت عمومی و رقابتی در بخش های متفاوت آثار سینمایی، مستند و کوتاه برگزار شده است و امسال جایزه نقدی عالی ترین فیلم این فستیوال چیزی حدود ۳۰۰ میلیون تومان است که تا به امروز بزرگترین جایزه نقدی تمام جشنواره های بین المللی فیلم دنیا محسوب می شود!

فیلم «کوپال» توانسته است در بیستمین حضور بین المللی خود در بخش رقابتی این جشنواره که با عنوان نوآوری در تصویرهای متحرک معرفی شده است هست، به نمایش درآید. از آثار شاخص این بخش می توان به پسر صوفیه (بهترین فیلم داستانی جشنواره ترابیکا ۲۰۱۷)، ۱۹۴۵ (برگزیده جایزه تماشاگران برلین ۲۰۱۷)، رفتارهای خوب (جایزه خاص هیات داوران لوکارنوی ۲۰۱۷)، Los Perros (منتخب هفته منتقدین کن و برگزیده مونیخ و سن سباستین ۲۰۱۷)، مرتب کردن بر اساس خانواده (جایزه خاص هیات داوران سن سباستین ۲۰۱۷)، عشقی که آنها نمی دانند چگونه در دنیا بمانند (منتخب لوکارنوی ۲۰۱۷)، پرندگان در کیگالی آواز می خوانند (برگزیده کارلووی واری و نامزد هوگوی طلایی شیکاگو ۲۰۱۷) اشاره کرد.

«کوپال» که چندی پیش به عنوان عالی ترین فیلم جشنواره براشوف کانادا برگزیده شده است بود، داستان تاکسیدرمیست و شکارکشی به نام دکتر احمد کوپال با بازی لوون هفتوان است که درست قبل از تحویل سالِ نو با چالشی غریب در زندگی شخصی اش مواجه می شود. این اثر که به عنوان یک فیلم اولی متفاوت در جشنواره ملی فیلم فجر سال گذشته مطرح شد، قرار است بزودی در سینماهای کشور به اکران عمومی درآید. نازنین فراهانی، پوریا رحیمی سام و سگی به شارون از دیگر بازیگران این پروژه به حساب می آیند.

جشنواره فیلم «کلکته» از تاریخ ۱۰ تا ۱۷ نوامبر، مصادف با ۱۹ تا ۲۶ آبان، در شهر کلکته هندوستان برگزار می شود.

«کوپال» نماینده‌ کشور عزیزمان ایران در بیست و سومین جشنواره‌ فیلم «کلکته» شد

واژه های کلیدی: ایران | جایزه | جشنواره | جشنواره | هندوستان | جشنواره فیلم | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs