اندازه تصویر زندگی سریال همراه تلگرام

اندازه: تصویر زندگی سریال همراه تلگرام ارتباط بازیگر تصویری بازیگری اینستاگرام آزاده نامداری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری درخواست‌های عجیب بازیگران مشهور جهت بازی در فیلم‌ها

در ادامه این مطلب شما را با بازیگران مشهوری آشنا خواهیم کرد که درخواست های آنان هنگام بازی در یک فیلم باعث می شود که مغزتان سوت بکشد.

درخواست‌های عجیب بازیگران مشهور جهت بازی در فیلم‌ها

درخواست های عجیب بازیگران مشهور جهت بازی در فیلم ها

عبارات مهم : میلیون

در ادامه این مطلب شما را با بازیگران مشهوری آشنا خواهیم کرد که درخواست های آنان هنگام بازی در یک فیلم باعث می شود که مغزتان سوت بکشد.

به گزارش برترین ها، بازیگران شخصیت هایی هستند که با وانمود کردن و خود را جای دیگران گذاشتن به شهرت رسیده اند و اگر در وانمود کردن بسیار حرفه ای و خوب باشند، تهیه کنندگان هالیوودی در منزل های آن ها را خواهند زد و به آن ها چنین خواهند گفت: سلام، آیا می خواهی میلیون ها دلار پول به تو بدهیم تا خود را جای دیگران جا بزنی؟

زیرا ما می توانیم با کمال میل این کار را جهت شما انجام دهیم. هالیوود به خاطر توانایی اش در عوض کردن دادن شخصیت ها مشهور است و حتی دوست داشتنی ترین و بیگناه ترین شخصیت ها را به هیولاهایی وحشتناک و حریص تبدیل می کند که چندین نفر در اطراف آن ها حاضرند تا با کوچکترین اشاره ای کارهای آن ها را انجام دهند. چیزهای راحت ای مانند آوردن یک لیوان نوشیدنی اشکالی ندارد ولی گاهی بعضی درخواست هایی می کنند که انسان از تعجب مات و مبهوت می ماند.

البته منصفانه نیست که ادعا کنیم همه بازیگران مشهور هالیوود چنین رفتارهایی دارند ولی شاید بتوان گفت که بسیاری از هالیوودی های مشهور چنان مغرور و خودخواه شده است اند که زندگیشان در خارج از دنیای فیلم نیز تحت تاثیر همین زیاده خواهی ها قرار گرفته هست. شاید من و شما هم اگر سالی چند ده میلیون دلار دستمزد می گرفتیم شخصیتمان عوض کردن می کرد. در ادامه این مطلب شما را با بازیگران مشهوری آشنا خواهیم کرد که درخواست های آنان هنگام بازی در یک فیلم باعث می شود که مغزتان سوت بکشد.

10- آنجلینا جولی

این مورد شاید تا حدودی شایعه باشد و به وسیله خود این بازیگر تایید نشده است ولی بر اساس گفته های چند منبع متفاوت آنجلینا جولی یک بار هنگام مذاکره جهت بازی در یک فیلم که عنوان آن ذکر نشده از مسئولان استودیو خواسته بود که هزینه های مربوط به آموزش های خلبانی همسرش همراه با لوازم مورد نیاز او که شاید چندین میلیون دلار می شد را بپردازند تا وی با بازی در این فیلم موافقت کند. سوالی که پیش می آید این است که چه دلیلی دارد یک استودیو هزینه کلاس های پرواز برد پیت را بپردازد؟ اصلا این کار چه معنایی دارد؟ گذشته از این ها مگ برد پیت و آنجلینا جولی خود میلیونر نیستند؟ چه دلیلی داشت که استودیو هزینه چیزی را بپردازد که هیچ ارتباطی با ساخت فیلم مذکور نداشته و حتی برد پیت قرار نبوده در آن نقشی داشته باشد؟ این پرسش ها را باید زن جولی جواب دهد! جالب این که در نهایت برد پیت کلاس های آموزشی خود را طی کرد و هزینه های آن نیز به وسیله جولی پرداخت شد.

درخواست‌های عجیب بازیگران مشهور جهت بازی در فیلم‌ها

9- جورج کلونی

هیچ کسی دوست ندارد کسی باشد که به جورج کلونی نه می گوید. شاید به همین علت باشد که درخواست های عجیب و غریب و باورنکردنی او در سال 2013 در هنگام ساخت فیلم علمی تخیلی «جاذبه» (Gravity) پذیرفته شد. این بازیگر مشهور از تهیه کنندگان فیلم خواسته بود که کنار منزل متحرک او در انگلستان هنگام بازی در این فیلم جهت او یک کلبه کنار دریا که به سلیقه خودش ساخته شده است باشد تهیه کنند و علاوه بر این تقاضاه کرده بود که یک زمین بسکتبال اختصاصی نیز جهت او ساخته شود که هزینه آن بیش از 100.000 پوند محاسبه شده است است.

جورج کلونی یکی از بزرگ ترین و عالی ترین بازیگران عصر حاضر است و ظاهراً شخصیت دوست داشتنی و متواضعی دارد و البته بدون شک ارزش این هزینه ها را داشته است ولی هر چه فکر می کنیم نمی توانیم با زمین بسکتبال شخصی آن هم جهت مدتی کوتاه مثلاً چند ماه کنار بیاییم. آیا تجربه واقعی نبودن جاذبه جهت وی کافی نبود؟ آیا بهتر نبود که این 100.000 پوند صرف کارهای انساندوستانه می شد؟!

8- اورسون ولز

در ادامه این مطلب شما را با بازیگران مشهوری آشنا خواهیم کرد که درخواست های آنان هنگام بازی در یک فیلم باعث می شود که مغزتان سوت بکشد.

در میان استادان فیلمسازی و نابغه های سینما شاید اورسون ولز نفر اول لیست باشد که به خاطر صداپیشگی یکی از ربات ها در فیلم «تبدیل شوندگان: فیلم» (Transformers: The Movie) و البته فیلم مشهور «همشهری کین» (Citizen Kane) در کنار دیگر هنرنمایی های خود آشنا می شود. به عنوان یک بازیگر، کارگردان، نویسنده، تهیه کننده و البته پرخور (اورسون ولز هر لحظه به شدت پرخوری می کرد) در کلاس جهانی همواره به همان اندازه که در برابر دوربین هنرنمایی می کرد در پشت دوربین نیز کارهای خارق العاده و گاه غیر قابل باوری می کرد.

البته او در این میان گاه به گاه درخواست های عجیب و غریبی نیز از عوامل ساخت فیلم می کرد. جهت مثال در هنگام فیلم برداری فیلم «رُز سیاه» (The Black Rose) وی درخواست کرده بود که تودوزی لباسش با خز راسو که بسیار نیز گران قیمت بود تزیین شود، علی رغم این که قسمت داخلی لباس او در فیلم به نمایش در نمی آمد. البته تهیه کنندگان با این درخواست وی موافقت کردند و بعدها مشخص شد که اورسون ولز پشت این درخواست عجیب خود علت جالبی داشته هست. او بعد از اتمام فیلم برداری این لباس را بدون اجازه برداشته و بعدها آن را هنگام بازی در نمایش اتللو به صورت پشت و رو پوشید.

7- ولی تورمن

به بعضی از دلایل نسبتاً تلخ فیلم «الویس در پاریس» (Eloise In Paris) از آن دسته فیلم هایی است که در طی سال ها ساخت آن به اتمام نرسیده و به نظر می رسد که هیچگاه نیز به اتمام نخواهد رسید. در این فیلم قرار بود که ولی تورمن نقش پرستار کودک الویس را بازی کند. البته کاملاً قابل قبول بود که این سوپراستار سینمای هالیوود درخواست های معقولی مانند اقامت در یک هتل بسیار بهتر نسبت به دیگر اعضای تیم تولید داشته باشد که مورد موافقت نیز قرار گرفت. ولی درخواست عجیب دیگر او این بود که حق خرید هر کلاه گیسی که در طول فیلم جهت وی ساخته می شود با نصف قیمت هزینه ساخت آن را داشته باشد.

البته شاید با خود بگویید که کلاه گیسی که به طور اختصاصی جهت ولی تورمن ساخته شود دیگر استفاده دیگری نخواهد داشت ولی چه کسی چنین بندی را در قرارداد خود قرار می دهد؟ آیا این فیلم قرار بود که فیلمی با محوریت کلاه گیس باشد؟ و آیا او به این همه کلاه گیس آن هم با نصف قیمت تولید نیاز داشت؟ او طوری این درخواست را ارائه داد که انگار او نبوده که تا 20 میلیون دلار نیز جهت هر فیلم دریافت کرده است!

6- ویل اسمیت

درخواست‌های عجیب بازیگران مشهور جهت بازی در فیلم‌ها

ویل اسمیت یکی از دوست داشتنی ترین بازیگران هالیوود است یا می توانیم بگوییم که دستکم بود، تا این که وی جهت این که فرزند بی استعدادش را وارد دنیای بازیگری کند دست از یکی از به یاد ماندنی ترین شخصیت هایش کشید. اسمیت چند سالی است که در فیلم های خوبی حضور نداشته است ولی قسمت سوم فیلم «مردان سیاهپوش» (Men In Black III) که در سال 2011 منتشر شد به اندازه کافی فروش داشت و این فیلم بار دیگر ما را به یاد روزهایی انداخت که همه عاشق ویل اسمیت شده است بودند.

هنگام ساخت این فیلم در نیویورک، ویل اسمیت درخواست کرده بود که یک تریلر مسکونی که دارای دو ایوان و دو طبقه باشد جهت وی تهیه شود. شاید این درخواست زیاد هم عجیب به نظر نرسد ولی باید بدانید که منزل وی کمتر از 1 کیلومتر با محل فیلم برداری فاصله داشت. جالب این که این تریلر آن قدر بزرگ بود که مانع تابیدن خورشید به منزل های پشت شده است بود و بسیاری از همسایه ها از این عنوان شکایت داشتند.

5- پاریس هیلتون

در ادامه این مطلب شما را با بازیگران مشهوری آشنا خواهیم کرد که درخواست های آنان هنگام بازی در یک فیلم باعث می شود که مغزتان سوت بکشد.

همه در هالیوود می دانند که پاریس هیلتون سلیقه گرانقیمتی دارد ولی شاید گفت که هر کسی انتظار دارد دستکم جهت یک روز وی دست از این امیال خود بردارد. ولی زمانی که یک نقش بسیار بسیار کوتاه د کمدی پلیسی «دیگر پسران» (The Other Guys) به او داده شد که تنها چند ساعت فیلم برداری داشت وی درخواست کرد که تعدادی خرچنگ زنده سر صحنه فیلم آماده کنند تا در صورتی که وی گرسنه شد با آنها گرسنگی خود را برطرف نماید! اشتباه نخوانده اید! این دقیقاً همان چیزی است که وی درخواست کرده بود. این یکی را نادیده بگیرید.

آیا هیلتون نمی توانست جهت چند ساعت عادت هایش را کنار بگذارد و مانند باقی اعضای تیم تولید از غذاها و تنقلاتی که برایشان فراهم شده است بود استفاده کند؟ آیا آماده کردن خوراک خرچنگی که ممکن بود حتی هیلتون گرسنه نشده و آن ها را نخورد کار عاقلانه ای است؟ جالب این که ان ها جهت این کار به یک تانکر آب نیاز داشتند که خرچنگ ها را در درون آن قرار دهند. علاوه بر این وی درخواست نوعی نادر از مشروبات الکلی کرده بود. هنگامی که که قبل از آن درخواست تانکر آبی پر از خرچنگ زنده کرده باشید و مورد پذیرش قرار گرفته باشد دیگر معلوم است که درخواست های نامعقول دیگر نیز به دنبال آن خواهند آمد!

4- بروس ویلیس

بروس ویلیس نتوانست در قسمت سوم فیلم اکشن «بی مصرف ها» (The Expendables) حضور داشته باشد و البته جهت این عنوان نیز یک علت باورنکردنی وجود داشت. وی از استودیو سازنده فیلم درخواست کرده بود که جهت 4 روز فیلم برداری 4 میلیون دلار دستمزد خواهد گرفت یعنی هر روز یک میلیون دلار. هنگامی که که به او پیشنهاد 3 میلیون داده شد وی با خود فکر کرد که جایی دیگر می تواند به پول درخواستی خود دست یابد و بدهید ترتیب بازی در فیلم استالونه را نپذیرفت.

به این عنوان فکر کنید: یک میلیون دلار جهت هر روز کار! اگر چه بروس ویلیس بازیگر مشهور و مشهوری است ولی به نظر نمی رسد که ارزش روزی یک میلیون دلار دستمزد را داشته باشد، به خصوص که نقشی بسیار کوتاه و بی دردسر در این فیلم داشت که کمی حرف می زد و راه می رفت و اصلاً جزو بازیگران مهم که باید وارد حرکات اکشن می شدند نیز نبود.

درخواست‌های عجیب بازیگران مشهور جهت بازی در فیلم‌ها

3- مارلون براندو

مارلون براندو در سال های نهایی عمر خود ظاهراً تصمیم گرفته بود که هر نوع از منطق و عقلانیت را کنار گذاشته و احترام و عزتی که داشت را به دست خود ویران سازد و البته با منطق یک فرزند یک ساله سر فیلم برداری می رفت. زمانی که وی جهت بازی در فیلم فاجعه بار «جزیره دکتر موریو» (The Island of Doctor Moreau) در سر صحنه فیلم برداری حاضر شد یک سطل یخ را برداشته و روی سر خود گذاشت. یکی از دستیاران کارگردان با لبخندی از روی خشم از او خواست که سطل را از روی سرش بردارد ولی مارلون براندو این درخواست را رد کرد. اگر این فیلم را دیده باشید متوجه می شوید که براندو در بخش زیادی از فیلم این سطل یخ را روی سر دارد. جالب این که کسی نتوانست این سطل را از روی سر او بردارد.

اما این تنها درخواست دیوانه کننده براندو نبود. او در طول ساخت فیلم با یک مرد کوتوله آشنا شده است بود و خیلی سریع خواست که این کوتوله در تمامی صحنه ها همراه او باشد و از بازی کردن خودداری کرد تا این که با این درخواست وی نیز موافقت شده است و نقشی نیز جهت این کوتوله در نظر گرفته شد که در تمامی صحنه ها همراه براندو باشد.

2- جک نیکلسون

شاید جک نیکلسون یکی از بزرگ ترین و بااستعدادترین بازیگران تاریخ سینما باشد ولی هنگامی که پای درخواست های غیر معقول به میان می آید چاره ای جز نام بردن از او نداریم. البته درخواست او کمی متفاوت بود که قرار بود در فیلم به نمایش درآید. در طول ساخت فیلم جنایی و برنده اسکار «رفتگان» (The Departed) ساخته مارتین اسکورسیزی، نیکلسون به این نتیجه رسید که در یکی از صحنه های فیلم باید از اشیاء خاصی استفاده شود و در صحنه ای دیگر وی باید به شیوه ای که خود دوست داشت مقدای کوکایین را با بینی اوج بکشد. جالب این که اسکورسیزی با این درخواست های عجیب و دیوانه وار نیکلسون موافقت کرده و هر دو صحنه را در نتیجه نهایی فیلم می توانید ببینید.

1-تام کروز

در آخرین مورد و بر اساس اطلاعاتی که از منابع متفاوت بدست آمده، تام کروز یکی از سوپراستارهای هالیوود، در هر یک از فیلم هایی که بازی می کند درخواست یک لباس زیر دست ساز مخصوص را دارد و هیچگاه از این درخواست خود نمی گذرد. البته کسی نمی دانید که علت او جهت پوشیدن یک شرت نازک مخصوص چیست ولی بهرحال با درخواست او موافقت می شود. البته او خود گفته که با پوشیدن چنین لباس زیری، آزادی و راحتی مورد نیاز جهت اجرای صحنه های اکشن را پیدا می کند.

پس هر وقت که او را در فیلم های «مامورین غیرممکن» یا «نبرد دنیاها» دیدید بدانید که وی لباس زیر مخصوصش را به تن دارد. البته وی عادت دارد که هر چند ساعت یکبار این لباس را تعویض کند به همین علت باید 50 دست از این لباس در سر صحنه حاضر باشد.

واژه های کلیدی: میلیون | میلیونر | بازیگران | ده میلیون | بازیگر مشهور | یک میلیون دلار | بازیگران مشهور | بازیگران هالیوود | بازیگران مشهور هالیوود

درخواست‌های عجیب بازیگران مشهور جهت بازی در فیلم‌ها

درخواست‌های عجیب بازیگران مشهور جهت بازی در فیلم‌ها

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs