اندازه تصویر زندگی سریال همراه تلگرام

اندازه: تصویر زندگی سریال همراه تلگرام ارتباط بازیگر تصویری بازیگری اینستاگرام آزاده نامداری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی قوه قضائیه با دانه درشت‌ها و تروریست‌های اقتصادی برخورد قاطع کند / سعیدی

نماینده مردم مبارکه با بیان اینکه باید با راهبردی کردن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به مصاف دشمن های رفت، گفت: از قوه قضائیه درخواست می‌کنم با دانه درشت‌ها و تروریس

قوه قضائیه با دانه درشت‌ها و تروریست‌های اقتصادی برخورد قاطع کند / سعیدی

سعیدی: قوه قضائیه با دانه درشت ها و تروریست های اقتصادی برخورد قاطع کند

عبارات مهم : اسلامی

نماینده مردم مبارکه با بیان اینکه باید با راهبردی کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی به مصاف دشمن های رفت، گفت: از قوه قضائیه درخواست می کنم با دانه درشت ها و تروریست های اقتصادی برخورد قاطع کند.

به گزارش ایسنا، زهرا سعیدی نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس گفت: در شروع صحبت به این اشاره می کنم که گزافه گویی های مدیر جمهور و وزیر امور خارجه تازه کار آمریکا که علیه جمهوری اسلامی جنگ روانی به راه انداخته اند زیاد کردن یافته هست، کشور عزیزمان ایران سرزمین شیرزنان و مهد دلاورمردان است که در ۴۰ سال گذشته در برابر دشمن های ایستادگی کرده اند و تنها خفت و ذلت نصیب دشمن های جمهوری اسلامی شده است هست. شکستن کمر داعش با محوریت کشور عزیزمان ایران به وسیله جبهه مقاومت کار کمی نبود، آمریکایی ها به علت ناامیدی از داعش میدان مهم جنگ را از طریق اخلال در بازارها می خواهند دنبال کنند و فرماندهی جنگ را در اختیار وزارت خزانه داری آمریکا قرار داده اند؛ در این زمینه از مواضع مدیر جمهور حمایت می کنم و از ایشان درخواست دارم شخصاً ستاد مقابله به مثل تشکیل دهد.

قوه قضائیه با دانه درشت‌ها و تروریست‌های اقتصادی برخورد قاطع کند / سعیدی

وی افزود: باید با راهبردی کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی به مصاف دشمن های رفت و در رده های مدیریتی از جوانان باانگیزه استفاده شود. از قوه قضائیه درخواست می کنم با دانه درشت ها و تروریست های اقتصادی برخورد قاطع کنند. شرایط به نحوی شده است که احساس می شود فشارهای ۱۰ درصد بر دوش ۹۰ درصد از مردم هست؛ بنابراین باید کمک کرد از فشارهای اقتصادی مردم کاسته شود.

سعیدی بیان کرد: باید به کنترل گردش های مالی و جلوگیری از فرارهای مالیاتی پیگیری شود و دولت در این زمینه منتظر قانون نباشد، اینکه به جای پول به مردم چک ارائه می شود و بازارهای زیرزمینی به علت چک های حواله کرد راه افتاده که می تواند در وجه هر شخصی صادر شود می تواند تبعات نامناسبی داشته باشد.

نماینده مردم مبارکه با بیان اینکه باید با راهبردی کردن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به مصاف دشمن های رفت، گفت: از قوه قضائیه درخواست می‌کنم با دانه درشت‌ها و تروریس

وی اضافه کرد: از وزارت نیرو به خاطر سوء مدیریت در خصوص مدیریت منابع آب انتقاد دارم؛ آیا که مردم استان های اصفهان، چهارمحال و بختیاری و یزد را نباید به خاطر سوء مدیریت به جان هم انداخت.

واژه های کلیدی: اسلامی | مدیریت | آمریکا | مدیریت | اقتصادی | آمریکایی | تروریست ها | قوه قضائیه | برخورد قاطع | مجلس شورای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs