اندازه تصویر زندگی سریال همراه تلگرام

اندازه: تصویر زندگی سریال همراه تلگرام ارتباط بازیگر تصویری بازیگری اینستاگرام آزاده نامداری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی گام‌های تحریکی معامله‌گران اعتباری

در پنجمین روز هفته، دلار سومین زیاد کردن متوالی را به ثبت رساند تا به محدوده 3 هزار و 910 تومان وارد شود. شاخص بازار ارز که روز دوشنبه وارد کانال 3 هزار و 900

گام‌های تحریکی معامله‌گران اعتباری

گام های تحریکی معامله گران اعتباری

عبارات مهم : بازار

در پنجمین روز هفته، دلار سومین زیاد کردن متوالی را به ثبت رساند تا به محدوده 3 هزار و 910 تومان وارد شود. شاخص بازار ارز که روز دوشنبه وارد کانال 3 هزار و 900 تومان شده است بود، روز سه شنبه با 8 تومان زیاد کردن به قیمت 3 هزار و 908 تومان رسید. روز چهار شنبه، دلار معاملات خود را با قیمت 3 هزار و 914 تومان شروع کرد که افزایشی 6 تومانی نسبت به قیمت بسته شده است روز پیشین داشت.

در ادامه روز، این ارز تا نقطه 3 هزار و 917 تومان نیز اوج رفت، ولی در نهایت با قیمت 3 هزار و 916 تومان به کار خود آخر داد. ثبت این قیمت به معنای سومین رشد متوالی دلار بود.

گام‌های تحریکی معامله‌گران اعتباری

به گفته فعالان عوامل متفاوتی در زیاد کردن روز پنجم هفته نقش داشتند. از نظر فعالان، زیاد کردن تحرکات معامله گران اعتباری بااهمیت ترین عاملی بود که قیمت دلار را در جهت صعودی قرار داد. به اعتقاد بخشی از بازیگران بازار، این دسته از بازیگران بازار از روش های زیادی جهت اوج بردن قیمت استفاده می کردند.

اولین گام آنها، زیاد کردن تحرکات در ساعات انتهایی روز سه شنبه و بعد از آخر فعالیت صرافی های بانکی بود که موجب شد قیمت حتی تا نقطه 3 هزار و 916 تومان اوج برود. این تحرکات موجب شد که این ارز در روز چهارشنبه معاملات خود را با قیمت بالاتری نسبت به روز چهارم مهرماه شروع کند. از نظر بعضی فعالان، دومین گامی که معامله گران اعتباری مشمول بر معامله گران امروزی و فردایی برداشتند و انتظارات افزایشی بازیگران نقدی بازار را تقویت کرد، اوج رفتن حجم معاملات بود. روز چهارشنبه در بعضی مقاطع شماری از معامله گران خریدهای خود را جهت هر دفعه درخواست به یک میلیون دلار رساندند. این در حالی است که در حالت عادی معمولا میزان درخواست در حجم 100 یا200 هزارتایی بوده هست. در کنار این، جوسازی اطراف اخبار و اتفاقات احتمالی آینده دیگر متغیری بود که این دسته از آن جهت جهت دادن به قیمت استفاده کردند.

در پنجمین روز هفته، دلار سومین زیاد کردن متوالی را به ثبت رساند تا به محدوده 3 هزار و 910 تومان وارد شود. شاخص بازار ارز که روز دوشنبه وارد کانال 3 هزار و 900

روز چهارشنبه، تحت تاثیر این تحرکات قیمت دلار در معاملات اعتباری و تا ساعت 3 بعدازظهر به محدوده 3 هزار و 920 تومان رسید و موجب شد که قیمت نقدی در جهت صعودی قرار بگیرد. بعضی دیگر از فعالان بازار اعتقاد داشتند، در کنار تحرکات معامله گران آتی عوامل دیگری نیز در رشد قیمت دلار نقش داشتند. به گفته آنها، زیاد کردن تقاضا جهت اسکناس و حواله درهم یکی از بااهمیت ترین متغیرهای اثرگذار در رشد دلار بود. روز چهارشنبه در بسیاری از صرافی ها قیمت درهم بالای هزار و 80 تومان قیمت گذاری شد. درهم و دلار از جمله ارزهایی هستند که با یکدیگر رابطه مستقیمی داشته و به طور سنتی زیاد کردن یکی منجر به رشد دیگری می شود.

شمار دیگری از بازیگران ارزی، ورود تقاضای ابتدای هفته آینده به انتهای این هفته را عاملی دانستند که به زیاد کردن حجم تقاضا کمک کرد. به گفته آنها، روزهای شنبه و یکشنبه آینده تعطیل رسمی است و در این شرایط طبیعی است که معامله گران تلاش کنند نیازهای ارزی خود را در هفته جاری برطرف کنند. علی رغم رشد قیمت دلار، روز چهارشنبه سکه تمام بهار آزادی در مسیر کاهشی قرار گرفت.

در پنجمین روز هفته، سکه 3 هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و به قیمت یک میلیون و 245 هزار تومان رسید. این در حالی بود که فلز گرانبهای داخلی روز سه شنبه 8 هزار تومان رشد کرده و به آستانه مرز روانی یک میلیون و 250 هزار تومان رسیده بود. به گفته فعالان، بااهمیت ترین عاملی که موجب شد سکه بازان فروش های خود را زیاد کردن دهند، کم کردن بهای اونس در بازارهای جهانی بود. اونس طلا تا ساعت 3 بعدازظهر روز چهارشنبه روی قیمت هزار و 289 دلار قرار گرفته بود.

گام‌های تحریکی معامله‌گران اعتباری

در پنجمین روز هفته، دلار سومین زیاد کردن متوالی را به ثبت رساند تا به محدوده 3 هزار و 910 تومان وارد شود. شاخص بازار ارز که روز دوشنبه وارد کانال 3 هزار و 900

اخبار اقتصادی – دنیای اقتصاد

واژه های کلیدی: بازار | بازیگران | روز چهارشنبه | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs